Kobiece torebki na jesień

Nie od dziś wiadomo, że moda powraca jak bumerang. Nie inaczej stało się w tym sezonie jesienno-zimowym. Podobnie jak kilkadziesiąt lat temu modne są znowu kobiece torebki na jesień w trójwymiarowych kształtach przypominających bryły geometryczne. Prostopadłościany, kule i trapezy to jest coś, co króluje i jest szalenie modne.

Co będzie modne?

Podobnie jak w tamtym roku modne są również tradycyjne niewielkie kopertówki i kuferki. Najnowsze trendy pokazują, że do codziennego użytku warto założyć wygodną i przyjazną w swej formie torbę – listonoszkę. W takiej damskiej torebce zmieści się praktycznie wszystko. Takie styl prezentują często gwiazdy, co widać chociażby na fotorelacji www.ploteczek.pl z ostatniej imprezy filmowej.

Jeżeli chodzi o kolory, to tradycyjnie modna jest czerń, która pasuje zarówno do codziennych wyjść do pracy czy na uczelnie, jak i do wypadów na przyjęcia i bale. Modne są również odcienie beżu. Wybierając listonoszkę, warto zwrócić uwagę na mocne kolory w pastelowych odcieniach.

Mikro torebki – tak czy nie?

Coraz częściej nie tylko na wybiegach, ale również w życiu codziennym spotyka się mikro torebki. Te modele są bardzo wygodne, zwłaszcza na krótkie wypady, w których potrzebny będzie tylko smartfon i kilka niezbędnych kosmetyków. Maleńkie torebki wzbudzają zachwyt nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn. Panom z reguły nie podobają się duże i obszerne bagaże. Kobieta z małą torebką jest bardziej atrakcyjna i pożądana. Alternatywą dla mikro torebek są kobiece nerki, które można modnie nosić na pasku, na boku lub na skos. W przypadku nerek można zaopatrzyć się zarówno w skórzane i eleganckie modele, jak i sportowe i casualowe wersje w mocnych i intensywnych kolorach.